Praca w Polsce dla Ukraińców

Tu podaj tekst alternatywny

Polska stworzyła możliwość podjęcia pracy dla każdej osoby przyjeżdżającej z Ukrainy. W 2018 roku już 40 % polskich przedsiębiorców zatrudnia pracowników zza granicy , a pozostałe 60% deklaruje zamiar zatrudnić w przyszłości. Co najważniejsze pracownicy z Ukrainy wcale nie zarabiają mniej od statystycznego Polaka, wspierając tym samym naszą gospodarkę rynkową. Jeśli jesteś wykwalifikowanym absolwentem, masz odpowiednie specjalizacje przyjechałeś do Polski i nie masz pracy skontaktuj się z nami.


Firma Centrum Językowe Konik jest firmą , która w 2018 roku otrzymała nagrodę Pracodawcy Godnego Zaufania. Pomagamy znaleźć pracę jakiej szukasz. Jeśli nie masz kwalifikacji , nie znasz języka polskiego także pomożemy znaleźć ci pracę dzięki odpowiednio wyszkolonemu teamowi Konika. Jesteśmy godni zaufania ponieważ:

- nie pobieramy prowizji za znalezienie pracy
- wypłacamy wynagrodzenie w terminie
- zapewniamy legalne zatrudnienie i wszystkie składki ubezpieczeniowe
- istniejemy na rynku od 2010 roku
- współpracujemy z najlepszymi i największymi przedsiębiorcami
- zapewniamy opiekę koordynatora przez 24 h na dobę w języku ukraińskim


Wielu przedsiębiorców w Polsce ceni sobie pracowników z Ukrainy, ponieważ osoby te szanują swoją pracę. Pomożemy znaleźć Ci racę w każdej branży jakiej szukasz zatrudnienie. Jeśli masz kwalifikacje, ukończone kursy, szkolenia albo jesteś studentem i szukasz zatrudnienia zgłoś się właśnie do nas .