Praca w Niemczech dla Polaków

Tu podaj tekst alternatywny

Wiele Polaków mimo tego , że jest dużo ofert pracy w Polsce decyduje się na wyjazd do naszych zachodnich sąsiadów w tym właśnie do Niemiec. Wiąże się z tym bliskość oraz dobre zarobki.

Bowiem każdy kto wyjedzie nie musi rozstawać się z rodziną na długi czas, a niemieccy pracodawcy doceniają nas jako pracowników. Gwarantują oni wysokie zarobki, a dodatkowo pomagają w tym uregulowania prawne gwarantując nie mniej jak 8,5 € na godzinę. Najczęściej poszukiwane zawody w Niemczech są w branży motoryzacyjnej oraz w sektorze przemysłowym.

Ostatnimi laty do łask wracają także takie zawody jak: elektrycy, hydraulicy, spawacze, stolarze, malarze, mechanicy czy lakiernicy, a także pracownicy służby zdrowia.

W Niemczech brakuje pracowników w ostatniej branży, dlatego niemieccy Przedsiębiorcy korzystają z pomocy Polaków. Z każdym rokiem rośnie u nas liczba absolwentów kończących studia medyczne.

PRACA A ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Znajomość języka ma ogromne znaczenie jeśli chce się znaleźć zatrudnienie w Niemczech. Można dostać się na dane stanowisko nie mając odpowiednich kwalifikacji , ale brak znajomości języka może to zdecydowanie utrudnić. Warto więc podejmując decyzje o wyjeździe do pracy za zachodnią granice najpierw skończyć odpowiedni kurs przygotowujący do życia i pracy w obcym miejscu.

NAJBARDZIEJ POSZUKIWANE ZAWODY W NIEMCZECH: Jeśli myślisz nad wyjazdem do Niemiec i podjęciem tam zatrudnienia sprawdź najpierw w jakich zawodach znajdziesz zatrudnienie bez problemu. Najnowsze statystyki pokazują , że najszybciej pracę znajdziesz w branży mechanicznej i przemysłowej jako mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych. Zatrudnienie zapewniają przedsiębiorstwa przemysłu metalowego i maszynowego oraz w innych przedsiębiorstwach obsługowo- naprawczych i innych działach gospodarki zajmujących się wytwarzaniem i eksploatacją maszyn i urządzeń. Pracę znajdziesz także jako sprzedawca detaliczny - musisz znać i rozumieć zasady współczesnego marketingu, znać techniki reklamy i potrafić zastosować je w praktyce. Najbardziej poszukiwany jest mechanik obróbki skrawaniem , bo może frezować, szlifować różne materiały. Potrzebni są także programiści i informatycy.

Rynek pracy otwarty jest także na zawody w gastronomii oraz hotelarstwie, we fryzjerstwie. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje albo ukończone kursy zawodowe zgłoś się do nas , a pomożemy znaleźć Ci odpowiednie zatrudnienie.


Pamiętaj im bardziej znasz język niemiecki tym lepsze otrzymasz wynagrodzenie.

Napisz do nas na adres e-mail:

cjkpracazagranica@gmail.com
lub zadzwoń pod numer telefonu
570 717 782.